Temat Wyróżnione

Rozbudowa zakrystii

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczęliśmy prace nad rozbudową zakrystii naszego kościoła.

Będzie więcej miejsca, szaty liturgiczne będą przechowywane w godnych warunkach. Z myślą o naszych Parafianach powstanie też ogólnodostępna toaleta.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której będziemy systematycznie zamieszczać dokumentację fotograficzną z postępów w budowie.

Już dzisiaj z całego serca dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę na rzecz tych prac. Bóg zapłać!!!

Magda Anioł – Koncert Wielkopostny

W niedzielę – 12 marca – w naszym kościele będziemy gościli Magdę Anioł.
Wokalistka od lat związana jest z polską sceną chrześcijańską. Nasze spotkanie to nie tylko koncert, ale też refleksja i skupienie w klimacie składanych świadectw wiary. Wspaniały głos, w tle gitara i kontrabas. Wstęp oczywiście wolny. Początek o godzinie 15.00. Zapraszamy!!!

Zmarł ks. Jacek Kochański

W sobotę – 12 listopada o godz. 14.25 odszedł do „Domu Ojca” ks. Profesor Jacek Kochański SDB. Uroczystości pogrzebowe będą w środę – 16 listopada w liturgiczne wspomnienie NMP Ostrobramskiej.
O godz. 11.00 będzie wystawiona trumna z ciałem, o 11.30 wspólny różaniec i o 12.00 Msza św., której będzie przewodniczył ks. Abp Andrzej Dzięga. Polecajmy śp. ks. Jacka Bożemu Miłosierdziu.
Pamiętajmy, iż najcenniejszym darem dla zmarłego jest nasza modlitwa, a przede wszystkim Msza Święta sprawowana w intencji zmarłego.

Top