Uroczystość Wszystkich Świętych – informacje dla Parafian

Przypominamy, że w następną niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy, czyli cofamy zegary o godzinę (i godzinę dłużej śpimy).

W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w kościele parafialnym będą o godz. 8.00, 10.00, 11.30 (nie będzie Mszy św. o 18.00). Procesja po cmentarzu będzie o 12.30 – rozpocznie się przy bramie cmentarnej, a Msza św. na cmentarzu o godz. 13.00. Gdyby jednak przeszkodziła bardzo zła, deszczowa pogoda to procesja będzie o godz. 12.00, a Msza św. w kościele o 13.00.

Mamy nadzieję, że wszyscy katolicy jeszcze przed uroczystością Wszystkich Świętych będą u spowiedzi, bo od kwiatów i zniczy na grobie o wiele cenniejsza jest ofiarowana Komunia św. za naszych zmarłych. Okazja do spowiedzi będzie podczas Nabożeństw różańcowych i wszystkich Mszy w ciągu tygodnia i w następną niedzielę, a w samą uroczystość spowiedź będzie na wszystkich Mszach (również na cmentarzu). Obecność na Mszy św. we Wszystkich Świętych jest obowiązkowa (jak w każdą niedzielę), a nieobecność jest grzechem śmiertelnym.

Top