Konkurs fotograficzny – różaniec w obiektywie

Różaniec oczami młodych? Portal Młodych ICHTIS.info przy udziale Wydawnictwa Świętego Wojciecha zaprasza młodzież i studentów do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym, którego tematem jest „Różaniec w obiektywie”.

Zadaniem uczestników konkursu będzie przedstawienie modlitwy różańcowej za pomocą obiektywu w inny sposób niż „tylko” nitka z koralikami – mówią pomysłodawcy konkursu. Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić modlitwę różańcową na fotografii cyfrowej. Każdy uczestnik konkursu może przysłać maksymalnie 3 zdjęcia swojego autorstwa. Wysyłając swoje zdjęcia autor wyraża tym samym zgodę na ich publikację na stronie Portalu Młodych Ichtis, gdzie będą publikowane nadsyłane fotografie.

Na autorów trzech najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo Świętego Wojciecha. Zdjęcia należy przysyłać pod adres mailowy: info@ichtis.info wraz z dopiskiem w temacie „Różaniec w obiektywie” oraz swoim imieniem i nazwiskiem, a także dokładnym adresem korespondencyjnym. Konkurs potrwa do 12 października 2011 r. Więcej informacji o konkursie oraz galeria konkursowa na stronie głównej: www.ichtis.info

Top