XVIII Niedziela Zwykła

1. Serdecznie witamy na terenie naszej Parafii gości, którzy przyjechali na wypoczynek i cieszymy się, że wspólnie możemy się modlić i napełniać Bożą miłością. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek życzymy jak najlepszych wrażeń oraz wytrwania w łasce Bożej.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Msza św. w intencji powołań o godz. 18.00. Zapraszamy w sposób szczególny ministrantów i ich rodziny. Zachęcamy wszystkich ministrantów, którzy zrobili sobie wakacje od służby przy ołtarzu Chrystusa, aby byli wytrwali i wierni tej służbie. Niedobrze jest, kiedy kapłan sam, bez asysty i wsparcia sprawuje Najświętszą Ofiarę.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – zachęcamy do spowiedzi i Komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do Spowiedzi będzie na Mszy św. o 7.00, a po południu już od 17.30.
4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu czcimy:
* We wtorek – św. Jana Marię Vianeya, kapłana;
* W czwartek jest święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia w naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00;
* W sobotę – św. Dominika, kapłana.
Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
5. Po przerwie na remonty i kolonię zapraszamy dzieci i młodzież do świetlicy przy naszym Oratorium, która działa od poniedziałku do piątku od godz. 11.00 do 15.00.
6. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w soboty:
* rano od 8.30 – 9.00,
* wieczorem od 16.30 -17.50.
* W nagłych potrzebach, w każdej chwili, można kontaktować się z księżmi.
7. Ze względu na wyjątkowo ciepłe dni, ośmielamy się przypomnieć, że do świątyni należy się ubrać w strój godny tego miejsca, a nie tylko wygodny. „W progi Boże wejdź w godnym ubiorze”.
8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać!

Top