XX Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy imieniny Ks. prof. Jacka Kochańskiego. O godz. 13.00 Mszy św. przewodniczył będzie dostojny Solenizant. Otaczamy i ogarniamy osobę Ks. Jacka naszymi modlitwami i życzymy zdrowia, wielu łask Bożych i nie gasnącego zapału apostolskiego.
2. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu czcić będziemy:
* w poniedziałek – św. Jacka, kapłana;
* w czwartek – św. Bernarda, doktora Kościoła;
* w piątek – św. Piusa X, papieża;
* w sobotę – N. M. Pannę Królową.
Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, a przebywającym w naszej parafii na wakacjach życzymy owocnego i pokrzepiającego wypoczynku.
3. Już dziś zapraszamy na pielgrzymkę do Niedźwiedzia w dniu 26 sierpnia (środa) na Uroczystość odpustową M. B. Częstochowskiej. Zachęcamy dzieci (z opiekunami), młodzież – zwłaszcza Oazę i ministrantów oraz wszystkich parafian i gości do jak najliczniejszego udziału w tej pielgrzymce oraz Odpuście.
4. Trwają jeszcze wakacje, dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do świetlicy przy naszym Oratorium od poniedziałku do piątku od godz. 11.00 do 15.00.
5. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w soboty:
* rano od 8.30 – 9.00,
* po południu od 16.30 -17.50,
* W nagłych potrzebach, w każdej chwili, można kontaktować się z księżmi.
6. Ze względu na bardzo ciepłe dni, ośmielamy się ciągle przypominać, że do świątyni należy się ubrać w strój godny tego miejsca, a nie tylko wygodny. „W progi Boże wejdź w godnym ubiorze” – mówi przysłowie.
7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać!

Top