Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne

Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny św. Józefa w Szczecinie oraz Centrum Formacji Świeckich zapraszają wszystkich, którzy animują śpiew podczas liturgii, schole i parafialne zespoły muzycznych, na kolejną edycję Warsztatów Muzyczno-Liturgicznych poświęconych tym razem pieśniom eucharystycznym.
Warsztaty odbędą się w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecinie przy ul. Strzałowskiej, w dniach 2-3 czerwca 2012 r.
Zgłoszenia do 26 maja na adres: warsztaty.muzyka.litugia@gmail.com

Czekamy na tych, którzy zafascynowani są pięknem i bogactwem liturgii Kościoła i chcieliby poprzez śpiew liturgiczny głębiej wniknąć i przeżyć to misterium, jakim jest sakrament Eucharystii.

Chcemy by czas Warsztatów, był przede wszystkim spotkaniem z Jezusem-Chlebem Żywym, to On każdego dnia, podczas sprawowanej Liturgii Eucharystycznej karmi nas swoim Ciałem i Krwią, byśmy mieli życie w obfitości.

Czas warsztatów to radość budowania wspólnoty, bogactwo osób i charyzmatów. To czas i przestrzeń mojego dawania, dzielenia się talentami i zdolnościami… oraz szansa by zostać obdarowanym.

Warsztaty to czas intensywnej pracy… emisja głosu, nauka nowych pieśni, praca w głosach, troska o najmniejszy szczegół, by uczynić liturgię jeszcze piękniejszą… to zaproszenie dla wszystkich ludzi z pasją.

Zobacz więcej o Warsztatach Muzyczno-Liturgicznych

Top