Święto ministranckie Św. Dominika Savio

Święto ministranckie Św. Dominika Savio 30 kwietnia - 2 maja 2013Ministranci z naszej parafii w dniach 30 IV – 02 V wzięli udział w XX Inspektorialnym Święcie Dominika Savio. W tym roku święto odbyło się w Czaplinku. Było nas 15 ministrantów i nasz opiekun ks. Adam. W dniu 1 maja rywalizowaliśmy w konkurencjach lekkoatletycznych. Natomiast 2 maja był turniej piłki nożnej. Nasza wspólnota z Wielgowa miała dwie drużyny: najmłodsza to ministranci w wieku Szkoły Podstawowej i starsza to ministranci z Gimnazjum. Oprócz rywalizacji sportowych był czas na wspólną zabawę, modlitwę i Mszę św. w gronie wszystkich ministrantów z Inspektori Salezjańskiej św. Wojciecha. Wróciliśmy do domu 2 maja około godz. 20.00. Maciej Jedziniak i Mateusz Jaworowski zdobyli srebrny i brązowy medal w biegu na 60 metrów i rzut piłeczką palantową. Gratulujemy. Dziękujemy Rodzicom Błażeja, Sebastiana i Aleksandra, że zapewnili nam transport. Kolejne święto za rok odbędzie się w Rumi.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Top