IX Niedziela Roku

* Bardzo serdecznie dziękuje za obecność w czasie oktawy Bożego Ciał. Za niesienie chorągwi, pomoc księdzu, rodzicom i dziewczynkom za sypanie kwiatów, ministrantom.

* Chciałbym również podziękować firmie p. Mietka Południka i Maciej Konopczaka za wykonane prace. Jak zauważyliśmy na wieży zostały wymienione wszystkie uszkodzone szyby, konstrukcja i elewacja została pomalowana. Oprócz tego firma pomalowała kolejna salę w Oratorium i zrobiła Toaletę (ubikację) przy Oratorium. Toaleta ta ma zastąpić tą która była przy rozebranych salkach, a znajduje się między Oratorium i garażami – jest ogólnie dostępna.

* Dzisiaj nasza Parafia przeżywa kolejną uroczystość – udzielenie przez ks. Abp. Mariana Przykuckiego, sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Ks. Abp będzie honorowym gościem festynu z okazji Dnia Dziecka. Na festyn zapraszamy wszystkich parafian, gości, a przede wszystkim dzieci.

* Również dzisiaj dzień dziękczynienia. Zgodnie z zarządzeniem ks. Abp. Zygmunta Kamińskiego przed kościołem zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na KUL i WT US.

* W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na wieczorną Mszę Św. zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziców. W piątek okazja do spowiedzi: od godziny 16.30 dla dzieci, które pozostają na Mszę Św. o godzinie 17.00. Dzieci, które wygrały konkurs związany z uczestnictwem w Pierwszych Piątakach Miesiąca, jada na wycieczkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu i do Przelewic Wyjazd 10 czerwca br. – wszystkie szczegóły podadzą panie katechetki w szkole, którym bardzo dziękuje za zorganizowanie konkursu i wycieczki. Dorośli i młodzież spowiadają się o godzinie 18.00 Chorych z Komunia Świętą odwiedzimy o zwykłej porze.

Top