II Niedziela Wielkanocna

* Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie liturgii i wystroju kościoła na święta Wielkanocne. Dziękuję również za ofiary na rzecz naszej świątyni i na „młodzież”. Serdeczne Bóg zapłać!

* Dzisiejsza Niedziela jest niedzielą Miłosierdzia, dlatego o godzinie 15.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

* Dzisiaj o godzinie 19.00 Spotkanie Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży.

* Dzisiaj o godziniwe19.30 koncert diakoni muzycznej – Chwalmy Pana – zapraszamy.

* W poniedziałek (31 marca 2008r.) – ostatni dzień miesiąca wspomnienie Św. Jana Bosko. Wystawienie relikwii świętego Jana Bosko.

* Również w poniedziałek przeniesiona uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy do modlitwy.

* W wtorek (01 kwietnia 2008r.) zapraszamy na wieczorne nabożeństwo czcicieli Matki Bożej Łaskawej – dziękuję za zamówienie Mszy Świętej.

* W środę (02 kwietnia 2008r.) trzecia rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy o szybką beatyfikację Tego Sługi Bożego.

* W czwartek (03. kwietnia 2008r.) na wieczorną Mszę Święta zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziców.

* W piątek (04 kwietnia 2008r.) odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi, po południu okazja do spowiedzi: dzieci – 16.30, dorośli -18.00, młodzież – 19.30. O godzinie 18.00 Msza Święta czcicieli NSP Jezusa.

* Nasza Parafia od lat jest związana z ruchem Światło-Życie (Oazą). W dniach 9-11 maja b.r. będziemy obchodzili w Dębnie 30 – lecie istnienia tego ruch w naszej Inspektorki. Wszystkich sympatyków, tych którzy tworzyli, tworzą oazę serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 8 kwietnia o godzinie 19.30 – do Oratorium, będzie można wtedy uzyskać wszystkie informacje związane z wyjazdem i programem proponowanym przez gospodarzy zjazdu. Dane kontaktowe znajdują się również w gablocie przed kościołem.

* Intencje …

* Wczoraj (29 marca) na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy śp. Halinę Chrząstowską, która mieszkała przy ulicy Bałtyckiej 16, a przeżyła 83 lata. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie. …..

Top