VII Niedziela Wielkanocna

* Dzisiejszej niedzieli przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

* W czwartek (08 maja 2008r.) przypada uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Stanisław Skopiak, który będzie przewodniczył wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy do modlitwy w intencji czcigodnego solenizanta, a ks. Stanisławowi już dzisiaj składamy jak najlepsze i najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i Bożego Błogosławieństwa.

* W sobotę (10maja 2008 r.) na godzinę 10.00 zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej komunii Świętej, by po pracach remontowych przygotować świątynię na uroczystość. Bardzo proszę przynieść z sobą tz. sprzęt.

* Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Różom, za ofiary na remont kościoła otrzymałem 100 i 150 złotych, również po 100 złotych otrzymałem od osób indywidualnych. Niestety jak to bywa przy tego typie remontu, trochę pieniędzy zabraknie, dlatego w przyszłą niedziele chciałbym przeprowadzić zbiórkę przed kościołem do puszek. (doszły wydatki) Liczę na życzliwe potraktowanie tej prośby.

Top