Zesłanie Ducha Świętego

* Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro (poniedziałek 12 maja 2008r.) uroczystość NMP Matki Kościoła – Głównej patronki Archidiecezji. W naszym kościele wyjątkowo – ze względu na prace remontowe – Msze Święte o godzinie 7.00 i 18.00 Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

* Chciałbym bardzo serdecznie podziękować firmie p. Mietka Południaka i Macieja Konopczaka za sprawne i terminowe prace związane z malowaniem. Dziękuję również p. Władysławowi Cieślewiczowi za odnowienie gablot przed kościołem i różne prace stolarskie. Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej za sprzątniecie kościoła. Zapraszam ponownie w czwartek o godzinie 19.00 Bardzo proszę by dołączyli przedstawiciele tych rodzin, którzy wczoraj przyjść nie mogli.

* Mam ogromną prośbę do Pań z żywego Różańca, by przygotować chorągwie procesyjne.

* W tym tygodniu spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Przypomnę o dobrej tradycji, że z tej okazji do spowiedzi i komunii przystępuje cała rodzina i chrzestni. ….

* Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na remont w kościele. Składam serdeczne Bóg zapłać, za każdą ofiarę. Za tydzień będzie kwestować Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży, na potrzeby związane z dniem dziecka.

* Intencje ….

* Wczoraj (sobota 10 maja 2008r.) na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy śp. Mieczysława Piróg, który zmarł nagle w 52 roku życia. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. ..

Top