Spotkanie Młodych Szczecina

W Niedzielę Palmową (16 marca) zapraszamy młodych na procesję palmową i koncert Full Power Spirit. Procesja palmowa wyruszy o godz. 11.15 z Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa do Bazyliki katedralnej, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Po Mszy Świętej ok. godz. 13.30 na placu przy Bazylice katedralnej odbędzie się koncert zespołu Full Power Spirit.

Do udziału w diecezjalnych i dekanalnych obchodach Niedzieli Palmowej serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną i studentów, członków młodzieżowych ruchów i wspólnot, zespołów i scholi, duszpasterstw i stowarzyszeń kościelnych. Szczególnie zapraszamy młodzież gimnazjalną przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Uczestników spotkania zapraszamy także do udziału w dwóch konkursach:
1/ konkurs na najwyższa palmę
2/ konkurs na najładniejszy banner

W związku z tym uprzejmie prosimy, aby kandydaci do bierzmowania przygotowali wcześniej w swoich parafiach palmę i banner z wezwaniem parafii, które młodzież będzie niosła w procesji. Laureaci trzech pierwszych miejsc zostaną ogłoszeni i nagrodzeni po Mszy Świętej w Bazylice katedralnej.

Procesja palmowa wyruszy o godz. 11.15 z Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa do Bazyliki katedralnej, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Po Mszy Świętej ok. godz. 13.30 na placu przy Bazylice katedralnej odbędzie się koncert zespołu Full Power Spirit www.myspace.com/fullpowerspirit połączony z festynem młodych.

Do udziału w diecezjalnych i dekanalnych obchodach Niedzieli Palmowej serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną i studentów, członków młodzieżowych ruchów i wspólnot, zespołów i scholi, duszpasterstw i stowarzyszeń kościelnych.

Zbiórka młodzieży z Wielgowa 16 marca o godzinie 9:00 na dworcu PKP Zdunowo.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Top