Wszystkich Świętych

*Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy Świętej o godziny 13.00 – zostanie ona odprawiona o godzinie 14.00 na cmentarzu, a po niej procesja z modlitwą za zmarłych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

*Gościmy w naszej Parafii kl. Pawła – asystenta z Salezjańskiego Nowicjatu w Swobnicy. Kl. Paweł będzie przyjmował na cmentarzu wypominki i ofiary na Salezjańskie Seminarium, za które składam serdeczne Bóg zapłać!

*Od dzisiaj do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki odpustu: stan łaski uświęcającej (spowiedź święta), nawiedzenie cmentarza odmówienie modlitwy: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga i modlitwy w intencji Ojca Świętego. Taki sam odpust możemy uzyskać w dniu 1 i 2 listopada za pobożne nawiedzenie własnej świątyni i spełnienie takich samych warunków.

*Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do budowy ołtarza na cmentarzu: Radzie Osiedla, Radzie Miasta, Właścicielowi salonu pogrzebowego EDEN p. Krzysztofowi Konobrodzkiemu, który dofinansował budowę (…), podziękowania składam na ręce p. Władysława Dzikowskiego, który czuwał nad całością.

*Jutro (2 listopada 2007 r.) Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godzinie 7.00, 9.00, 17.00, 18.00 Pamiętajmy o duszach w czyśćcu cierpiących. Również jutro pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi dzieci od 16.30, dorosłych o 18.00, młodzież na 19.30 Chorych z sakramentami odwiedzimy o zwykłej porze.

Top