IV Niedziela Adwentu

*Witamy w naszej parafii kl. Adama Kierszkie – teologa z naszego WSD w Lądzie. Kl. Adam będzie pomagał nam w czasie świąt Bożego Narodzenia.

*Bardzo serdecznie dziękuję za udział w rekolekcjach Adwentowych, za modlitwy i za ofiary złożone na rzecz rekolekcjonisty i na potrzeby naszej świątyni. Serdeczne Bóg Zapłać.

*Jeżeli ktoś jeszcze nie ma opłatków na stół wigilijny, to można je odebrać w zakrystii.

*W poniedziałek 24-ty dzień miesiąca. Wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy rano na godzinę 7.00 – zmiana tajemnic Różańcowych

*Jutro wigilia do Bożego Narodzenia. Zapraszam, by przed wspólną wieczerzą, która powinna mieć uroczysty i postny charakter, przeczytać fragment Ewangelii, mówiący o Bożym Narodzeniu i wspólnie pomodlić się. Następnie przełamać się opłatkiem, darują wszelkie winy i niechęci. Jest to dobra okazja do pogodzenia się w rodzinie i sąsiedztwie.

*Jak co roku planujemy dwie Pasterki. Na godzinę 22.00 zapraszamy dzieci, które przebierają się za aniołków lub pasterzy. Dzieci maja zbiórkę w Oratorium dziesięć minut wcześniej. Stamtąd wyruszymy do kościoła. Natomiast o godzinie 24.00 oprawę Pasterki przygotowuje chór.

*W pierwszy dzień świąt 25 grudnia br. nie będzie Mszy Świętej o godzinie 7.00

*Planujemy rozpoczęcie kolędy w czwartek 27 grudnia br.

*Na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy:
śp. Zofie Hajduk, która przeżyła 91 lat, a mieszkała przy ulicy Wilgii 5.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Top