Boże Narodzenie

*Przeżywając tę Świętą Noc Bożego Narodzenia chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do piękna świętowania. Dziękuję począwszy od sponsorów i wykonawców prac: dachu na Oratorium, podłogi w kościele. Dziękuję za ofiarowane choinki, za ich transport i ustawienie, dziękuje za wykonanie dekoracji, dziękuję za życzenia SMS-sy, za drobne upominki i przejawy wszelkiej sympatii. Dziękuję za piękną postawę i słowa: księże to nie dla księdza, ale dla naszego kościoła. Z całego serca – Bóg zapłać.

*Imiennie chciałbym podziękować księżą i klerykowi za wszelką pomoc, za godziny spędzone w konfesjonale za wygłoszone nauki i wszelkie dobro.

*Dziękuję, za dzisiejszą liturgię; Dzieciom i ich Rodzicom, Chórowi, Ministrantom.

*Dzisiaj wtorek – 25. 12. 2007r. Msze święte jak w każdą niedzielę oprócz godziny 7.00. Jutro w środa 26. 12. 2007 r. Msze Święte jak w każdą niedzielę – taca będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

*Otrzymaliśmy życzenia od ks. ABP ….. Pod tymi pięknymi życzeniami chciałbym się i ja podpisać, wraz z księżmi, i wszystkim Parafianom i Gościom z całego serca życzyć tylko tego co piękne i radosne. Nich Boża Dziecina Błogosławi. Szczęść Boże!

Top