Niedziela Świętej Rodziny

* Dzisiejsza taca jest przeznaczona na remont Szczecińskiej Katedry Św. Jakuba. Za Ofiary składam serdecznie Bóg zapłać!

* Jutro – poniedziałek 31. 12. 2007 r. Zapraszamy na Wieczorne nabożeństwo o godzinie 18.00, którym chcemy Dobremu Bogu podziękować za wszystkie otrzymane łaski.

* We wtorek – 01. 01. 2008 r. Nowy Rok. Msze Święte jak w każda Niedzielę.

* W piątek 04. 01. 2008 r. Pierwszy piątek miesiąca. Rano odwiedzimy chorych, po południu okazja do spowiedzi: Dzieci od 16.30, dorośli o godzinie 18.00. młodzież 19.30

* Przyszła niedziela 06. 01. 2008r. – uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, będziemy modlili się w intencji Misji. Taca będzie przeznaczona na krajowy fundusz Misyjny.

*Rozpoczęliśmy kolędę w naszej Parafii. Jak co roku pragniemy odwiedzić każdą rodzinę, wspólnie pomodlić się, porozmawiać. Kolędę rozpoczniemy od godziny 15.00. W miarę możliwości prosimy o obecność wszystkich członków rodziny. Gromadzimy się w pokoju przed krzyżem, gdzie wspólnie modlimy się. Tam gdzie są psy – ostro reagujące na obecność obcych – prosimy o ich zamknięcie. Jak co roku pozostawiamy imienną kopertę na ofiarę na Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne – utrzymanie tego Seminarium jest naszym obowiązkiem – stąd proszę o życzliwe potraktowanie tej prośby. Koperty przez cały rok, można składać w kościele na tacę.

Top