II DZIEŃ ŚWIĄT – ŚW. SZCZEPANA – 26 XII 2014 r.

1. Dziś czcimy św. Szczepana, pierwszego męczennika Kościoła i tradycyjnie ofiary zbierane dziś na tacę są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Za życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Jutro rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę w domach i rodzinach naszej Parafii. Pragniemy odwiedzić wszystkie rodziny, przybywając w imieniu Jezusa Chrystusa, przynosząc Boży pokój i błogosławieństwo. Przypominamy, że na wizytę kolędową należy przygotować w mieszkaniu stół nakryty białym obrusem, krzyż, zapalone świece, wod święconą i kropidło (woda święcona jest wystawiona w specjalnym zbiorniku przy ołtarzu M.B. Częstochowskiej). Także podpisane przez katechetę zeszyty do religii dzieci i młodzieży (lub zaświadczenie o uczęszczaniu na religię). Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę o 10.00. W niedziele i święta nie kolędujemy. Jeśli ktoś nie zdąży z pracy, może poprosić o późniejszą wizytę lub zaprosić na kolędę uzupełniającą w innym terminie. Prosimy, żeby wszystkie psy były pozamykane, bo ministranci nie będą mogli zapowiedzieć wizyty i ksiądz może ominąć mieszkanie lub posesję. Już dziś dziękujemy za życzliwość, gościnność i miłe spotkania w Waszych domach i do zobaczenia.
Jutro kolęda od 10.00:
ROZKŁAD KOLĘDY jest w gablocie i na stronie internetowej. Oczywiście z powodu ważnych losowych zdarzeń może ulec zmianie.
3. Podczas całej kolędy (do 13 stycznia) kancelaria będzie czynna tylko w soboty od 8.30 do 9.30. Msze św. w dni powszednie są tylko o 9.00, a w soboty również o 18.00.

4. Za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii oraz na seminarium gorąco dziękujemy.

5. W najbliższą Niedzielę Świętej Rodziny zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd o godz. 16.30 w kościele. Dzieci niech przygotują dowolne wierszyki lub kolędy, którymi będą chciały uczcić dzieciątko Jezus. Zapraszamy!!!

Top