II niedziela w ciągu roku

* Gościmy dzisiaj alumnów AWSD w Szczecinie, którzy dzisiaj z nami modlą się, opowiadają o Seminarium i zbierają ofiary na Seminarium – po Mszy Świętej do puszek przed kościołem.

* Trwamy w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan.

* W czwartek 24 dzień miesiąca (24. 01. 2008r.), wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych, również wspomnienie św. Franciszka Salezego – od którego ks. Bosko wziął nazwę dla Zgromadzenia Salezjańskiego, które od lat pracuje w tej Parafii. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. kapelan Franciszek Warniewski. Księdzu Franciszkowi i wszystkim noszącym to imię już dziś składamy jak najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!

* W piątek (25. 01. 2008r.) Święto: Nawrócenie Świętego Pawła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

* Dzieci w wieku od 7 do 13 lat zapraszamy na półkolonie zimowe, które odbędą się od 11 do 15 lutego 2008 r. W programie wyjazd na basen do kina, oraz różne konkursy i niespodzianki. Koszt 70 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy w Oratorium codziennie od 15.30

* Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży, zaprasza swoich członków na spotkanie w niedzielę 27 stycznia 2008 r. o godzinie 19.00 w Oratorium.

* Intencje ….

* W tym tygodniu na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy śp. Józefa Furtaka, który przeżył 76 lat, a mieszkał przy ul. Zawrotnej 26.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ….

Top