NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 5 IV 2015 r.

Ż Y C Z E N I A
Droga Rodzino Parafialna i wszyscy Goście!!!
Święty Jan Paweł II powiedział: „Zmartwychwstały Chrystus przynosi ludzkości miłość, która przebacza, jedna i otwiera serca na nadzieję…”
Przeżywając radość Zmartwychwstania Chrystusa – radość zwycięstwa nad złem, śmiercią i szatanem – pragniemy jako Wasi duszpasterze złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.
Niech nasza wiara i nadzieja, umocnione prawdą zmartwychwstania, zaowocują pomnożeniem dobra w naszym życiu.
Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym odnawia w nas bycie Jego uczniami i pragnienie dawania o Nim świadectwa.
Niech Zmartwychwstały Chrystus darzy zdrowiem i pogodą ducha w przeżywaniu codzienności.
Wszystkim życzymy zdrowych, Szczęśliwych i Radosnych Świąt!
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!!! ALLELUJA !!!
OGŁOSZENIA
1. Dziękuję Kapłanom za posługę w konfesjonale i przy ołtarzu. Paniom Marcie, Gosi i Ani, a także młodzieży za przygotowanie „Ciemnicy” i Grobu Pańskiego. Za złożone ofiary na kwiaty, Pani Eli Dziadosz z rodziną za przystrojenie kwiatami. Ks. Darkowi oraz wszystkim, którzy wraz
z ministrantami przez całe Triduum byli zaangażowani w Liturgię. Chórowi parafialnemu z ks. Jackiem, pani organistce Marcie, Diakonii i innym osobom za przygotowane śpiewy na liturgię Triduum Paschalnego;
Kl. Łukaszowi za pomoc, Ministrantom za przygotowaną służbę, Wszystkim za wszelkie dobro w tych dniach uczynione, modlitwę i życzenia, składam serdeczne Bóg Zapłać!!!

2. Bóg zapłać za przygotowanie i przebieg dzisiejszej procesji: księżom, chórowi, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiaty
i wszystkim osobom z orszaku procesyjnego, a także wszystkim, którzy
z żywą wiarą uczestniczyli w tej procesji i Mszy rezurekcyjnej.

3. Jutro drugi dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jutrzejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.

4. W przyszłą niedzielę jest Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu gościć będziemy alumnów z Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Skierują oni do nas słowo i będą zbierać ofiar przed kościołem na seminarium.

5. Drodzy Parafianie. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Dlatego taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na spłacanie OGRZEWANIA. Dziękujemy za otwarte serca i za ofiary, które w ostatnim czasie wpłynęły na konto parafialne. Bóg zapłać!

6. Mamy jeszcze kilkanaście miejsc na kolonie do Węgierskiej Górki. Zgłoszenia przyjmuje Ks. Proboszcz w kancelarii parafialnej.

7. Intencje mszalne:
WTOREK – 7. 04.
9.00
18.00 + Janina Paszkowska od uczestników pogrzebu i + Michał Paszkowski
18.00

ŚRODA – 8. 04.
9.00 ++ Jan, Karolina, Maria, Paweł Mazurczak
18.00
18.00
18.00

CZWARTEK – 09. 04.
9.00
18.00
18.00
18.00

PIĄTEK – 10. 04.
9.00
18.00
18.00
18.00

SOBOTA – 11. 04.
9.00
18.00 W intencji Parafian
18.00 + Irena 30 r. śm.
18.00

NIEDZIELA – 12. 04.
8.00 Dziękczynna z ok. 1 ur. Jana z prośba o Boże błogosławieństwo
8.00 + z rodz. Turowskich: Edward, Wiesław, Franciszka (f), Jan, Genowefa, Melania, Henryk
10.00 + za prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiary tragedii – od przyjaciół
11.30 + Katarzyna i Tadeusz Bonter
13.00 + Tadeusz Wrzesiński 2 r. śm.
18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Moniki

ZAKOŃCZENIE: Przeżywając radość dnia dzisiejszego, wracajmy do naszych domów jako ludzie umocnieni w wierze, a zarazem jako świadkowie tego wydarzenia, że „Chrystus prawdziwie zmartwychwstał!” Niech towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.

Top