Festyn z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka 2015Nawet przelotnie padający deszcz nie mógł nikomu przeszkodzić w dobrej zabawie podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka. W sobotę, 30 maja na przykościelnym placu przy ulicy Bałtyckiej w Wielgowie przez trzy godziny panowała gorąca atmosfera. Najmłodsi i trochę starsi bawili się i rywalizowali w licznych konkurencjach sportowych i sprawnościowych. Gry wciągnęły nawet niektórych rodziców, którzy nie mniej od swoich pociech przeżywali rywalizację.
Ogółem wydano około 280 kart uczestnictwa, ale wiele dzieci, szczególnie tych najmłodszych, bawiło się bez kart. Upominki i nagrody dostały wszystkie dzieci. Poza konkursami były losowania nagród, a na zakończenie zabawy losowanie głównej nagrody, czyli roweru górskiego.

Zabawa została zorganizowana i przygotowana przez Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży działające przy naszej Parafii.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za uczestnictwo i dobrą zabawę. Sponsorom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

W galerii zdjęć fotki

Top