BOŻE NARODZENIE – 25 XII 2015 r.

ŻYCZENIA

 

Bracia i Siostry!

Do życzeń, które na  Wieczerzy Wigilijnej składaliście sobie w gronie rodzinnym, pragniemy się dołączyć również my – Wasi duszpasterze.

       W Jubileuszowym Roku Miłosierdzia Jezus przychodzi do każdego z nas i prosi o dar miłości oraz przebaczenia. Bądźmy gotowi, by odpowiedzieć Nowonarodzonemu naszym życiem, pełnym czynów godnych dziecka Bożego.

       Niech Jezus obdarzy każdego z nas  mocą, by nie zgasło światło Nocy Betlejemskiej – nocy radości, nadziei i wielkiej miłości Boga do każdego człowieka.

Wszystkim:

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

BOŻEGO NARODZENIA !!!

OGŁOSZENIA:

  1. Pragnę z całego serca podziękować kapłanom naszej Wspólnoty Salezjańskiej za trud adwentowej i rekolekcyjnej posługi w konfesjonale. Także osobom świeckim – za dostarczenie choinek i ich oprawienie, oraz ks. Darkowi z diakonem Mateuszem, młodzieży i Pani Eli, za przygotowanie naszej świątyni – za piękne przystrojenie kościoła i szopkę. Bóg zapłać.
  2. W drugi dzień Świąt, czcimy św. Szczepana, męczennika – będzie niedzielny rozkład Mszy św. – ofiary z tacy są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  3. Wizyta kolędową rozpoczniemy w poniedziałek – 28 grudnia – rozkład kolędy podamy w niedzielę.
Top