PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 28 III 2016

1. Dziś drugi dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na KUL Św. Jana Pawła II oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.

2. W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy Św. na spotkanie modlitewne wszystkich, którzy przeżyli Seminaria Odrodzenia Chrześcijańskiego oraz „wylanie Ducha Świętego”, by uwielbiać Zmartwychwstałego Pana.

3. W pierwszy piątek od rana odwiedziny chorych z sakramentami. W tym dniu nie obowiązuje post, ponieważ przeżywamy Oktawę Wielkanocną.

4.W najbliższą niedzielę jest Niedziela Miłosierdzia Bożego Po Mszach Św. będzie zbiórka do puszek ofiar na CARITAS

5. Już dzisiaj zapraszamy na poświęcenie Instrumentu organowego, którego dokona nasz przełożony zakonny z Piły – Inspektor Marek Chmielewski w sobotę 9 kwietnia na Mszy Św. o godz. 18.00. Po poświęceniu będzie koncert organowy Katarzyny Ganczarskiej – Boreckiej i tenora Krzysztofa Machnowskiego, w ramach „Kulturalnego Wielgowa”. Organizatorami koncertu jest: Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Fundacja Kultury i Sportu Prawobrzeże oraz nasza Parafia Św. Michała Archanioła.

6. Mamy jeszcze wolne miejsca na kolonie w Rytebłota. Zgłoszenia przyjmuje Ks. Proboszcz w kancelarii parafialnej.

Top