NOWENNA POPRZEDZAJĄCA MISJE FATIMSKIE

Tydzień siódmy – 5 marca 2017.

Czwarte objawienie się Maryi 19 sierpnia 1917 r. w Valinhos

Boże przyjmij nasze prośby, dziękczynienia i błagania, jakie zanosimy przed Twoje Miłosierne Oblicze, wsłuchując się w to co powierzyłeś Niepokalanej Matce: naszej Pani, Orędowniczce, Pośredniczce i Pocieszycielce. Posłałeś Ją, aby objawiała się światu i przekazywała nam Twoje orędzie.

W swoim Miłosierdziu dajesz nam w ten sposób szansę na opamiętanie i powrót na drogi Ewangelii. Nim sięgniesz po ostateczny środek jakim jest kara za grzechy nasze i świata całego, przekazujesz nam cierpliwie i z miłością w objawieniach Matki Najświętszej nadzieję dla całej grzesznej ludzkości. Drogę ocalenia wskazuje nam Twoja i nasza Matka mówiąc 19 sierpnia 1917 r., trójce fatimskich dzieci:

Módlcie się, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, nie mają bowiem nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił.

Przygotowując nasze serca na spotkanie z Matczynym Orędziem, zatroskani o własne i rodzin naszych zbawienie, pochylając głowy przed ukrytym w Najświętszym Sakramencie Panem, w trosce o zbawienie każdego mieszkańca naszej wspólnoty parafialnej, a zwłaszcza zagubionych grzeszników, wsłuchując się w Orędzie z Fatimy szczególnie za nich chcemy ofiarować ten dziesiątek Różańca Świętego, abyś Matko najświętsza wyjednała im Miłosierdzie Boga Najwyższego.

Dziesiątek Różańca, Chwała Ojcu… O mój Jezu…

Top