Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziękuję Kapłanom za posługę w konfesjonale i przy ołtarzu. Paniom i Panom oraz młodzieży za przygotowanie „Ciemnicy” i Grobu Pańskiego. Za złożone ofiary na kwiaty, Pani Eli za przystrojenie naszej świątyni kwiatami. Ks. Krzysztofowi oraz wszystkim, którzy wraz z ministrantami przez całe Triduum byli zaangażowani w Liturgię. Chórowi parafialnemu ks. Jacka Kochańskiego, pani organistce Marcie, Diakonii i innym osobom za przygotowane śpiewy na liturgię Triduum Paschalnego; Kl. Jakubowi za pomoc, Ministrantom za przygotowaną służbę. Wszystkim za wszelkie dobro w tych dniach uczynione, modlitwę i życzenia, składam serdeczne Bóg Zapłać!!!

2. NA REZUREKCJI: Bóg zapłać za przygotowanie i przebieg dzisiejszej procesji: kapłanom, chórowi, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i wszystkim osobom z orszaku procesyjnego, a także wszystkim, którzy z żywą wiarą uczestniczyli w tej procesji i Mszy rezurekcyjnej.
Dziś jeszcze Msze Św. o godz. 10.00, 11.30, 13.00 (z chrztami) i o 18.00.

3. Jutro drugi dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jutrzejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski Św. Jana Pawła II. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.

4. W czwartek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na rozpoczynającą cykl spotkań: Seminaria Odrodzenia Życia Chrześcijańskiego, które mają nam pomóc odnowić naszą więź z Bogiem, pogłębić ją i ożywić.

5. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. w sobotę o godz. 17.00 mają pierwszą spowiedź.

6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Gościć będziemy ks. Michała Jacha z Gruzji, który będzie głosił Słowo Boże i po Mszach Św. będzie zbierał ofiary przed kościołem na dzieło salezjańskie w Tibilisi.

7. Rada Osiedla Wielgowo – Sławociesze – Zdunowo organizuje w Szkole w Wielgowie „FESTYN ZDROWIA – ŚWIĘTO ZIEMI” w najbliższą sobotę 22 kwietnia od godz. 12.00 do 16.00. Szczegóły na plakacie i stronie faceboocka Rady Osiedla.

8. W Wielki Piątek na wieczny spoczynek odprowadziliśmy śp. + Tadeusza Guwer, lat 86 z ul. Wiślanej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

ZAKOŃCZENIE: Przeżywając radość dnia dzisiejszego, wracajmy do naszych domów jako ludzie umocnieni w wierze, a zarazem jako świadkowie tego wydarzenia, że „Chrystus prawdziwie zmartwychwstał”!

Niech towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.

Top