X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 VI 2018 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę remontowo-inwestycyjną przeznaczoną na meble w górnej zakrystii. Także dzisiaj przed kościołem jest zbiórka do puszek ofiar na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Barnabę apostoła;
– w środę św. Antoniego z Padwy, prezb i dK,
– w czwartek bł. Michała Kozala, bp i m,

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są codziennie na zakończenie Mszy Św. wieczornej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

3. Zebranie dotyczące wyjazdu na Kolonię w PORAJU będzie 18 czerwca o godz. 19.00 w Oratorium. Zapraszam wszystkich rodziców.

4. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka CARITAS do puszek na wakacje dla dzieci z najbiedniejszych obszarów naszej diecezji.

5. Zbliża się koniec roku szkolnego i czas wakacji. Już dzisiaj zachęcam dzieci i młodzież do przystąpienia do Spowiedzi Świętej np. w najbliższą niedzielę, by godnie podziękować Panu Bogu za czas nauki i prosić o Bożą opiekę na wakacje.

6. Stowarzyszenie Kulturalne Wielgowo i nasza Parafia zaprasza w sobotę 23 czerwca na Koncert „Najpiękniejsze arie świata”. Koncert w naszej świątyni o godz. 19.30. Wstęp wolny!

7. W ostatnim tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek śp. Jana Pachulskiego, lat 81. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Top