II turnus półkolonii również zakończony…

Zakończyliśmy właśnie II turnus półkolonii, w których wzięło udział ponad 40 dzieci z Wielgowa. Atmosfera panująca wśród uczestników była bardzo wesoła a zabawa niepowtarzalna. Wiele atrakcji zapewniło nam dobre humory i niezapomniane wrażenia.

Odwiedziliśmy „Dziki Zachód” w Zielenienie koło Kołobrzegu, gdzie mogliśmy zobaczyć współczesnych Indian i kowboi, pojeździć konno, przejechać się bryczką, postrzelać z łuku czy przeżyć przejażdżkę na wielbłądzie. Poza tym poznaliśmy tańce indiańskie i obejrzeliśmy pokaz prawdziwej kowbojskiej jazdy konnej.

Piękna pogoda pozwoliła nam na „wodne półkolonie”. Byliśmy nad jeziorem w Ińsku, gdzie mogliśmy chlapać się do woli i nad morzem w Kołobrzegu, gdzie bardzo zimna woda pozwoliła nam tylko przez moment zamoczyć stopy. Za to budowle na piasku były przepiękne…
Niestety co dobre szybko się kończy. Pozostały nam jednak piękne wspomnienia i wiele zdjęć, które będą nam to wszystko przypominać. Teraz pozostaje nam tylko czekać do przyszłych wakacji i do następnych półkolonii. A może jakieś kolonie…?

Top