BOŻE NARODZENIE – 25 XII 2019 r.

Bracia i Siostry!
Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami. Oto Bóg przychodzi na świat, by zamieszkać ze swoim ludem. Rodzi się w całkowitym ogołoceniu, a przecież to On odkupi ludzkość z grzechów. …
W tym szczególnym czasie życzymy, niech te Święta będą okazją do osobistego spotkania
z nowonarodzonym Zbawicielem. Pokoju serca, miłości na każdy dzień oraz autentycznej radości płynącej z odkrywania Boga.
ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!!

 
 

OGŁOSZENIA

  1. Pragnę z całego serca podziękować kapłanom naszej Wspólnoty Salezjańskiej za trud adwentowej i rekolekcyjnej posługi w konfesjonale. Dziękuję stałej ekipie Panów za dostarczenie choinek i ich oprawienie; Paniom, ministrantom i dzieciom – Juli i Maksowi za przygotowanie szopki, Pani Eliz córką za piękne przystrojenie naszej świątyni. Ks. Krzysztofowi i klerykowi Krystianowi za dopięcie wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik. Bóg zapłać.
  2. W drugi dzień Świąt, czcimy św. Szczepana, męczennika – będzie niedzielny rozkład Mszy św. – ofiary z tacy są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski JP II i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  3. Wizyta kolędową rozpoczniemy w sobotę – 28 grudnia. Rozkład kolędy podamy w drugi dzień Świąt, będzie także w gablocie oraz na naszej stronie parafialnej.
  4. Nasz parafialny Chór Księdza Jacka Kochańskiego już teraz serdecznie zaprasza na koncert kolęd, „DUZI I MALI BĘDĄ ŚPIEWALI”, który odbędzie się 28 grudnia w sobotę o godzinie 19:00 w kościele. Podczas koncertu będzie też okazja do wspólnego kolędowania. Zapraszamy wszystkich do radosnego świętowania tego szczególnego czasu Narodzenia Pańskiego – 28 grudnia, godz. 19:00. A JUŻ WYPRZEDZAJAC CZAS informujemy, że 11 stycznia w sobotę odbędzie się w naszej świątyni koncert kolęd w wykonaniu CHÓRU AKADEMII MORSKIEJ.
Top