ŚWIĘTEGO SZCZEPANA – 26 XII 2019 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski JP II i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

2. W piątek (jutro) Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej błogosławieństwo oraz kosztowanie wina.

3. W sobotę czcimy Świętych Młodzianków, którzy jako niemowlęta oddali życie za Chrystusa.

4. W najbliższą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Zapraszamy małżeństwa wraz z całymi rodzinami na tę samą Mszę św. i do udziału w liturgii połączonej z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Prosimy by małżonkowie wybrali miejsca obok siebie.

5. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd „DUZI I MALI BĘDĄ ŚPIEWALI” naszego parafialnego Chóru Księdza Jacka Kochańskiego, w sobotę – 28 grudnia o godz. 19:00 w kościele. Podczas koncertu będzie też okazja do wspólnego kolędowania. Zapraszamy wszystkich do radosnego świętowania tego szczególnego czasu Narodzenia Pańskiego.

6. Wizytę kolędową rozpoczniemy w sobotę – 28 grudnia. Pragniemy odwiedzić wszystkie rodziny i liczymy na otwarcie oraz życzliwość. Na wizytę kolędową oprócz krzyża, świec, wody święconej z kropidłem i Pisma św., dzieci i młodzież przygotowują zeszyty i ćwiczenia z katechezy lub zaświadczenie od katechety. Tradycyjnie prosimy o zamknięcie psów . Kolędę rozpoczynamy zwykle od 16.00, a w sobotę od 14.00. Woda święcona jest w kościele przy figurze Matki Bożej. W kolędzie oprócz nas będzie chodził do 4 stycznia ks. Konrad Roszczyk ze szkół salezjańskich przy Ku Słońcu oraz od 7 stycznia ks. Michał Jach z Tibilisi. Rozkład kolędy na najbliższe dni jest w gablocie oraz na naszej stronie parafialnej. Po kolędzie nie będą chodzili ks. Franciszek i ks. Stanisław. Dlatego w czasie kolędy będzie wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.

Sobota – 28 XII 2019 od 14.00 – 3 ks.

Przylesie – całe od leśniczówki – 1 ks., Rozdroże i Lutyków – 1 ks.;
Wiklinowa, Paula Robiena, Strumykowa i Końcowa – 1 ks.;

Niedziela – 29 XII 2019 KOLĘDY NIE MA

Poniedziałek – 30 XII 2019 od 16.00 – 4 ks.

Kapliczna i Owsiana – 1 ks.,
Stary Szlak od końca i Klimatyczna i Jałowcowa – 1 ks.,
Mroczna, Drwali, Miętowa – 1 ks.,
Samopomocy Chłopskiej – 1 ks.;

Top