Boże Ciało 2006

*Dzisiaj uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Uroczysta procesja do czterech ołtarzy, wyruszy po Mszy Świętej o godzinie 13.00 Serdecznie zapraszam do pobożnego przeżywania dzisiejszej uroczystości.

*Przez całą oktawę o godzinie 18.00 Msza święta, a po niej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału. Niech nie zabraknie tych, którzy mogą przyjść i modlić się za innych. Niech nie zabraknie ministrantów i dziewczynek sypiących kwiaty jak również starszych niosących chorągwie. Dajmy świadectwo naszego umiłowania Chrystusa.

*Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu jubileuszu 60 – lecia kapłaństwa ks. Profesora Jacka Kochańskiego. Bardzo serdecznie dziękuje za kwiaty: te przy ołtarzu, i te na chórze. Ułożenie ich było nielada wyczynem i kosztowało sporo czasu. Bardzo serdecznie dziękuję chórowi za ich trud, poświęcenie i przepiękne ubogacenie liturgii w czasie uroczystej Mszy Świętej. W imieniu ks. Jacka składam podziękowanie za wszelkie przejawy życzliwości, sympatii i życzenia.

*W niedziele (18. 06. 2006r.) po każdej Mszy Świętej będzie można zobaczyć i zamówić zdjęcia z tej uroczystości.

*Również w niedzielę zbiórka do puszek na Caritas – pieniądze są przeznaczone na kolonie dla potrzebujących dzieci z naszej diecezji.

*Dla dzieci rodziców opłacających ubezpieczenie KRUS są organizowane dwutygodniowe kolonie w Trzęsaczu. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Top