List Ks. Proboszcza do Parafian

Kochani Parafianie!

W wyniku zaistniałej sytuacji i określonych zarządzeń, z wielkim bólem, zmuszeni jesteśmy do ograniczenia obecności wiernych na każdej Mszy świętej. Dlatego pierwszeństwo uczestnictwa (obecności) we Mszy świętej będą miały osoby, które zamówiły intencję na konkretną Mszę świętą ( 5 osób ).

Wychodząc naprzeciw pragnieniu przyjmowania i karmienia się Ciałem Naszego Pana w Komunii Świętej, w niedzielę od godz. 15,00 do godz. 17,30, każdy kto będzie spełniał określone warunki [stan łaski uświęcającej i pobożne wysłuchanie Mszy św. poprzez media (radio, telewizję i internet)] będzie mógł przyjąć Komunię Świętą w kościele, a przy większej ilości wiernych przed kościołem.

Również od poniedziałku – 30 marca – codziennie będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej w godzinach od 11,00 do 13,00 i od 16,00 do 18,00 w Oratorium, przy zachowaniu określonych wymagań takich jak bezpieczna odległość i wietrzone pomieszczenie. Będą także na miejscu dostępne maseczki i środek dezynfekujący.

Serdecznie pozdrawiamy Was, pamiętamy o Was w naszej modlitwie i błogosławimy. Zachęcamy też do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 20,30.

Ks. Prob. Gwidon Ekert SDB wraz ze współbraćmi.

Top