Konkurs na naj… palmę.

Witajcie Kochani.

Chociaż trudno to sobie wyobrazić (choć ostatnio dzieją się rzeczy, których jeszcze nie tak dawno nawet sobie nie wyobrażaliśmy), w tym roku, po raz pierwszy od…- nawet nie pamiętam ilu lat – nie odbędzie się SZKOLNO-PARAFIALNY KONKURS NA „NAJ…PALMĘ”.

Bardzo chcielibyśmy poczuć te uczucia i emocje: wspólnoty, radości, rywalizacji, które zwykle towarzyszyły konkursowi. Dlatego też, chcemy stworzyć, chociaż namiastkę tego wszystkiego i…OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY NA „NAJ…PALMĘ”.

Udział mogą wziąć wszyscy chętni. Należy:

1. Wykonać pracę plastyczną: rysunek, wyklejanka, malowanie farbami, itd. Można wykonać też taką palmę, jaką zwykle przynosimy do kościoła w Niedzielę Palmową.

2. Należy zrobić zdjęcie swojej pracy i przesłać na adres: ewatomaszewska597@gmail.com do dnia 04.04.2020r. (sobota).

3. Każdy uczestnik otrzyma ocenę celującą (6) z religii i…tu BONUS dla kl.4 – 8: z plastyki.

4. I kolejny BONUS: W ostatnią niedzielę w „Ogłoszeniach parafialnych” Ks. Proboszcz zachęca, aby dzieci wykonane przez siebie prace umieściły w oknach w Niedzielę Palmową. Ci, którzy tak uczynią i zrobią zdjęcie „palmy w oknie” i prześlą na w/w adres do 06.06.2020r. otrzymają dodatkową ocenę celującą (6) z religii.

Oczywiście konkurs jest otwarty także dla dzieci, które mieszkają na terenie naszej Parafii a chodzą do innej szkoły. Wy Drodzy – zamiast ocen w nagrodę dostaniecie słodkie upominki, które wręczymy jak już będzie można się spotkać w kościele.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE.
ORGANIZATORZY

Top