Błogosławieństwo pokarmów

W sobotę od godziny 11.00 trzech kapłanów będzie błogosławiło pokarmy na Wielkanocny stół.

Poniżej podajemy trasy, którymi każdy z księży będzie przejeżdżał z błogosławieństwem.
Trasa podana jest wg kolejności ulic, którymi dany kapłan będzie przejeżdżał.

Prosimy, aby w bezpieczny sposób, na swojej posesji, z zachowaniem wszelkich przepisów przygotować pokarmy do błogosławieństwa.

Pamiętajcie, aby się nie grupować, bo wtedy będziemy zmuszeni przerwać nasz objazd z błogosławieństwem.

TRASA I – ks. Gwidon

– Wiślana w kierunku Borsuczej – obie strony
– Borsucza >>>> w kierunku Bryczkowskiego; po drodze wszystkie wjazdy na prawo (Skrajna, Złoty Brzeg, Goździkowa)
– Bryczkowskiego w prawo w las i Liliowa
– Borowa ->>> powrót do Bryczkowskiego
– Bryczkowskiego nieparzysta do krzyża
– Bryczkowskiego parzysta ->>> do Borsuczej. ->>> Do Cyprysowej
– Cyprysowa do Fiołkowej
– Fiołkowa do Dzikiej Róży
– Dzikiej Róży->>> do Borsuczej ->>> w prawo do Stokrotki
– Stokrotki ->>> do Dzikiej Róży ->>> do Fiołkowej
– Fiołkowa do Storczykowej
– Storczykowa do Borsuczej i powrót do Fiołkowej
– Fiołkowa do Tulipanowej
– Tulipanowa do Borsuczej ->>> w prawo do Skrajnej
– Skrajna do Fiołkowej ->>> w lewo do Zawrotnej
– Zawrotna do Borsuczej ->>> w prawo do Złotego Deszczu
– Złotego Deszczu do Magnoliowej
– Magnoliowa od Wiślanej do Zawrotnej
– Zawrotna do Jarząbków ->>> w prawo
– Jarząbków do Storczykowej ->>> w prawo
– Storczykowa do Fiołkowej i z powrotem
– Jarząbków do Wilgi
– Wilgi ->>> z powrotem do Jarząbków
– Jarząbków do Drewnianej ->>> do Fiołkowej
– Drewniana do Bałtyckiej i powrót do Sasanki
– Sasanki – >>> Śpiewna ->>> Melisy
– Sasanki cd. w kierunku Zawrotnej
– Zaułek Sikoreczki
– Sasanki do Zawrotnej w lewo
– Zawrotna w ->>> Uzdrowiskowej obie strony
– Uzdrowiskowa do Wiślanej ->>> w prawo
– Wiślana odnoga do Zawrotnej
– Zawrotna do Wesołej ->> w prawo
– Wesoła do Bałtyckiej ( do „Żółtka”)
– Łowczych do Zawrotnej
– Zawrotna ->> w lewo do Wesołej ->>> w prawo
– Wesoła do Wiślanej ->>> Wiślaną w prawo do Ciepłej
– Ciepła
– Zawrotna do Chmielnej i ->>> w prawo
– Chmielna — po drodze w prawo Żaków ->>> do Bałtyckiej ->>> w lewo do Balladyny
– Balladyny do Zawrotnej ->>> w lewo
– Zawrotna do Chmielnej
– Chmielna do Wiślanej ->> w prawo
– Balladyny do Zawrotnej i do Bałtyckiej 4 😊😊😉

TRASA II – ks. Paweł

– Urodzajna od Borowej do Azaliowej
– Azaliowa do Pod Lasem, Łupianowa, Agawowa, Hiacyntowa ->>> powrót do Urodzajnej
– Urodzajna do Tczewskiej ->>> w prawo
– Rumiankowa ( za ANA )
– Osada Leśna: Św. Huberta, Sokolników i Matecznik ->>> powrót do krzyża
– Tatarakowa, Czekoladowa
– Turystyczna
– Długa od Bałtyckiej do Hodowlanej
– Hodowlana ->>> w prawo
– Przedwiośnie do Gościńca ( przed Gościńcem w prawo do Miętowej 1 przy torach) – powrót do Gościńca
– Gościniec do Długiej
– Blok kolejowy
– W lewo odnoga Długiej do Przedwiośnia i powrót
– Cd Długa do Bałtyckiej ->>> Zdunowo
– Zdunowo – teren szpitala (koło kuchni)
– Zdunowo – Sokołowskiego 11, 13, 15, 17;
– Sokołowskiego 12, 14, 16, 18, 20, 22; (bloki) ->>> powrót
– Bałtycka nieparzyste do krzyża
– Bałtycka parzysta do kościoła.

TRASA III – ks. Krzysztof –Sławociesze

– Przylesie Leśniczówka, Niedźwiedź
– Przylesie do Paula Robiena
– Paula Robiena, Strumykowa
– Wiklinowa
– Stary Szlak od Końca – po drodze Klimatyczna i Jałowcowa
– Końcowa
– Mroczna do Drwali ->>> w lewo
– Drwali do Sadowej ->>> w lewo
– Sadowa
– Drwali do Samopomocy Chłopskiej ->>> w lewo
– Samopomocy Chłopskiej do Kaplicznej
– Kapliczna do Owsianej ->>> w lewo
– Owsiana do końca i powrót do Kaplicznej
– Kapliczna do Rozdroża
– Rozdroże i powrót do Owsianej
– Owsiana do Sadowej o powrót do Krzyża
– Samopomocy Chłopskiej do Lutyków ->>> w lewo
– Lutyków do Miętowej
– Miętowa do krzyża ->>>> Samopomocy Chłopskiej w prawo
– Gromadzka – po drodze Mroczna 1 i 2 i Przylesie 14
– Przylesie do Doleńców
– Doleńców nieparzysta i parzysta
– Przylesie do Lutyków
– Lutyków do Samopomocy Chłopskiej i z powrotem do Przylesia
– Przylesie do Zagajnikowej
– Zagajnikowa
– Przytorze

Top