Wspólnie uczcijmy wielką rocznicę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani: Uczniowie i Rodzice!

Rok 2020 został ogłoszony ROKIEM JANA PAWŁA II. Wkrótce – nie napiszę kiedy, dowiecie się tego z prezentacji – będziemy obchodzili 100 rocznicę Jego urodzin. Niestety, z przyczyn wiadomych wszystkim, nie mamy szansy spotkać się osobiście, aby świętować ten dzień. Dlatego zapraszamy Was – Ks. Proboszcz, p. Dyrektor i my Katecheci do świętowania na miarę naszych możliwości.

Obejrzyjcie prezentację. Znajdziecie w niej ważne fakty. Jest w niej trochę zabawy, trochę bajki. Wykonajcie swój „prezent” dla Św. Jana Pawła II. Tak samo, jak przy „konkursie palmowym”, prześlijcie zdjęcie swojej pracy (możecie też na nim być) na adres: ewatomaszewska597@gmail.com

Termin (nieprzekraczalny ze względów organizacyjnych): 15.05.2020r!!! (w prezentacji jest 20.05.2020r. – przepraszam, ale już nie mogę zmienić – Katechetka)

Zdjęcia Waszych prac umieścimy na „wystawie” w kościele w niedzielę 17.05.2020r. i na stronach internetowych: Parafii i Szkoły. Dlatego informujemy, że przesłanie zdjęcia pracy traktujemy jako zgodę na „publikację”.

Oczywiście, oprócz Waszej radości z obdarowywania, my będziemy mieli radość wstawienia Wam „6”. I…bonus! Uczestnicy z kl. 4 – 8 otrzymają „szóstkę” również z plastyki.
https://view.genial.ly/5eb1cfb0fce0030d3826914a/guide-urodzinowa-niespodzianka?fbclid=IwAR2yvYrl-p2-flGoNOp5WaW4RL2mlMel-3RMgNGDlZRfTWJJ4Nsl3fIEnsg (aktywacja prezentacji po otworzeniu w przeglądarce: górny, prawy róg)
Pozdrawiamy i zapraszamy do wspólnego świętowania.
ORGANIZATORZY

Top