II Niedziela Zwykła

* W przyszłą niedzielę 22 stycznia 2006 r., będziemy gościli w naszej Parafii ks. Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza, który w kościele filialnym w Niedźwiedziu dokona poświęcenia nowego wystroju kościoła. W tym miejscu na ręce księdza kapelana Franciszka Warniewskiego i Pana Sołtysa, składam serdeczne podziękowanie mieszkańcom Niedźwiedzie za inicjatywę i prace na rzecz świątyni w Niedźwiedziu. Została wykonana piękna i estetyczna dekoracja na ścianie głównej, zostało zakupione nowe tabernakulum, są nowe żyrandole oraz kinkiety, całość stanowi piękne i harmonizujące z sobą wnętrze. Gratuluję.

* Również w przyszłą niedzielę będziemy gościli kleryków z AWSD w Szczecinie, którzy ubogacą liturgię i będą zbierać ofiary na Seminarium.

* Od środy (18 stycznia 2006 r.) rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

* Kolęda: Dziś w niedzielę 15 stycznia 2006 r.; Przedwiośnie ,Hodowlana, Turystyczna. W poniedziałek 16 stycznia2006r.; Zdunowo – Sokołowskiego i Szpital W wtorek: Osada Leśna.; Sokolników, św. Huberta, Matecznik

* Wczoraj na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy śp. Tadeusza Makuchowskiego, który mieszkał przy ul. Długiej 30, a przeżył 79 lat. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …..

Top