II Niedziela Adwentu

Dzisiaj – Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie przed kościołem na ten cel zbiórka do puszek.
Dzisiaj po Mszy Św. o godzinie 11.30 spotkanie z ks. Kamilem, Rodziców kandydatów na ministrantów.

Caritas Parafialna prosi osoby, które odbierały mleko o ponowne zgłoszenie się w środę (07 grudnia 2005.) po wieczornej Mszy Świętej. Otrzymają kolejną porcje mleka

Również w środę (07 grudnia 2005.) ks. Kamil planuje wyjazd z ministrantami i dziećmi na Basen (zamiast kina). Koszt 20 złotych, zgłoszenia w Oratorium.

W czwartek (08 grudnia 2005.) święto NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP. Msze Św. o godzinie 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Na Mszę Św. o godzinie 18.00 zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. Poświęcenie medalików i spotkanie z rodzicami.

W przyszła niedzielę (11 grudnia 2005.) MIKOŁAJKI dla dzieci z naszej Parafii. Pierwszą grupę – wszystkie dzieci do kl. III włącznie zapraszamy na 14.30, a dzieci z klas IV – VI na 17.00. Czas spotkania około 2 godzin.

Caritas ma zamiar, wzorem lat ubiegłych przygotować paczki dla potrzebujących z naszej Parafii. Prosi o produkty spożywcze i środki czystości, można je składać do kosza, a ofiary wrzucać do skarbonek (……)

Również, dla chętnych, będzie możliwość przygotowania paczki indywidualnej – dla konkretnego dziecka – pod choinkę. W przyszłą niedzielę będzie tak zwane suche drzewko na którym będą znajdowały się imiona i wiek dziecka

Wczoraj na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy śp. Tadeusza Kondzioła, który mieszkał przy ulicy Gościniec 16, a przeżył 76 lat. Wieczny odpoczynek racz mu

Top