V Niedziela Wielkiego Postu

1.Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc w przeprowadzeniu Misji św. oraz wszystkim, którzy w nich szczerym sercem uczestniczyli. Bóg zapłać.
1.Zapraszamy na Nabożeństwa wielkopostne:

  • Droga Krzyżowa – w piątek: dla dzieci o 16.30,
  • dla dorosłych o 17.30, dla młodzieży o 19.00;
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.15

2.Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu zbieramy na tacę podczas Gorzkich Żalów.
3.W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
4.Pragniemy przypomnieć, że od października minionego roku mamy przy kościele stojaki na rowery i przy nich prosimy ustawiać rowery. Informujemy również, że dla większego bezpieczeństwa teren wokół kościoła jest monitorowany kamerami.
5.Następna niedziela to Niedziela palmowa, która rozpocznie w Kościele Wielki Tydzień.
6.W następna niedzielę nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni.
7.Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii oraz na utrzymanie seminarium. Tydzień temu na ocieplenie kościoła zebraliśmy 2 500 zł. na tacę + 200 zł. to ofiary indywidualne. Razem ofiary indywidualne, przelewy bankowe i tace – po 3 miesiącach – aktualnie na ten cel mamy 9 470 zł. Bóg zapłać.
8.W minionym tygodniu na wieczny spoczynek odprowadziliśmy śp. Władysława Mazura, lat 92, spoza naszej Parafii. Zmarła też śp. Stanisława Iwaszko – jej pogrzeb będzie we wtorek. Wieczny…

Top