Zapraszamy do galerii zdjęć

Zapraszamy do oglądania fotek z wydarzeń w galerii zdjęć.
Zdjęcia są umieszczone w albumach przypisanych do poszczególnych wydarzeń w określonych latach. Aby ułatwić przeglądanie zdjęć jest możliwość uruchomienia pokazu slajdów.
Galeria jeszcze nie jest kompletna, zdjęcia będą sukcesywnie dodawane.
Ze względów technicznych zdjęcia umieszczone w galerii nie nadają się do wydruków, bądź wywołania na papier. Jeżeli ktoś będzie chciał otrzymać jakieś zdjęcie w dużej rozdzielczości do wywołania to proszę pisać poprzez formularz kontaktowy i w miarę możliwości postaramy się wysłać zdjęcie.

Organizacja galerii:
Zdjęcia w galerii są umieszczone w albumach z poszczególnych wydarzeń. Nazwa albumu określa z jakiego wydarzenia dany album zawiera zdjęcia. Albumy są przypisane do roku wydarzenia.

Na górze galerii są dodatkowo umieszczone miniatury zdjęć ostatnio dodanych, co pozwala od razu się zorientować czy zostały dodane jakieś nowe zdjęcia.
Pod miniaturami ostatnio dodanych są wyświetlane miniatury zdjęć wybranych losowo spośród wszystkich zdjęć znajdujących się w galerii. Jeżeli nie szukasz zdjęć z konkretnego wydarzenia, a tylko chcesz pooglądać jakieś to to miejsce jest dla Ciebie.

Przeglądanie zdjęć:
Klikając na miniaturkę, zdjęcie zostanie wyświetlone w połowie rozdzielczości. Pod nim znajdują się
miniatury kolejnych zdjęć w formie kliszy filmowej. Klikając ponownie na zdjęciu zostanie ono wyświetlone w pełnej rozdzielczości.
Klikając na lewej połowie wyświetlonego zdjęcia zostanie przedstawione poprzednie zdjęcie. Analogicznie klikając na prawej połowie zostanie przedstawione następne zdjęcie.
Aby ułatwić przeglądanie można uruchomić automatyczny pokaz zdjęć. W tym celu należy kliknąć na trójkącik w prawym dolnym rogu.
Aby zatrzymać automatyczny pokaz kliknij na znak krzyżyka w prawym dolnym rogu. Krzyżyk ten zamyka również wyświetlanie zdjęcia w pełnej rozdzielczości. Taki sam efekt uzyskamy klikając w dowolnym miejscu poza wyświetlanym zdjęciem.

Zapraszamy do przeglądania.

Top