Wyniki wyszukiwania dla:

Pożegnanie ks. Krzysztofa Szynkowskiego SDB 26.06.2022 r.

W niedzielę, 26 czerwca o godz. 11:30, odbyło się pożegnanie wielgowskiego duszpasterza. Wśród wielu parafian obecnych na mszy świętej nie zabrakło dzieci i młodzieży, którym posługiwał ks. Krzysztof.

Okolicznościową homilię wygłosił ks. Jan Oleksiuk SDB. Na zakończenie Eucharystii słowa wdzięczności w imieniu wspólnoty zakonnej wyraził ksiądz proboszcz Gwidon Ekert SDB oraz przedstawiciele różnych grup parafialnych, rodziców, dzieci i młodzieży.

Na zakończenie ks. Krzysztof wyraził wzruszające słowa podziękowania: Jeśli pożegnania mogą być piękne, to dzisiejsze takim było. Nie da się tego opisać słowami. Nie da się, bo każdy z Was to osobna historia. Każdy tak samo ważny. Dziękuję za pięknych 6 lat. Za każde słowo, spojrzenie. Dziękuję też za to, że czytaliście moje wpisy na parafialnej stronie fb. Dziękuję Sebastianowi za tak piękną fotograficzną pamiątkę. Do zobaczenia!

Po sześciu latach pracy w naszej parafii ks. Krzysztof został przeniesiony do parafii św. Jana Bosko w Pile jako duszpasterz parafialny oraz katecheta. Ks. Krzysztofowi życzymy obfitości łask Bożych oraz asystencji Ducha Świętego w nowej placówce!


Podziel się tym wpisem: